کارگر حمل اثاثیه منزل

از گذشته های دور یکی از دغدغه های موجود به هنگام جابجایی به منزل و یا محل کار جدید و موارد این چنینی، جا بجا کردن اثاثیه بوده بگونه ای که آسیبی به آنها وارد نشود. پیدا کردن باربری های معتبر با کارگران مجرب برای جابجایی اثاثیه نیز کار دشواری بود. اما امروزه با افزایش شرکت های باربری و اتوبارها در کلان شهر ها و شهر های کوچک شرایطی مهیا شده که تنها با یک تماس و یا ثبت نام در سایت های باربری می توانید تقاضای خود جهت جا به جایی وسایل موردنظرتان را به شرکت های باربری اطلاع دهید ارسال ماشین های مناسب برای باربری شما را همراهی نمایند. یکی از مزایای همکاری با شرکت های باربری بهره مندی از کمک های کارگر حمل اثاثیه منزل برای جابجایی و حمل بار است.

 

ویژگی های کارگر جابجایی لوازم منزل

هر کدام  از شرکت های باربری معیارهای خاصی را برای انتخاب کارگران در نظر دارند و مطرح می کنند. در اینجا به برخی از مهمترین ویژگی های یک کارگر ماهر جابجابی لوازم منزل می پردازیم:

ویژگی های کارگر ماهر جابه جایی لوازم منزل عبارت است از:

  1. سلامت جسمانی کامل برخوردار باشد تا توانایی جابه جایی لوازم سنگین را داشته باشد.
  2. قابل اعتماد و دلسوز بود نباشد تا نگران گم شدن و کم شدن وسایل نباشیم.
  3. به هنگام حمل و نقل اشیا قیمتی با دقت کامل کار کند. مثلا فرض کنید کنید در اسباب کشی یک وسیله یادگاری بشکند. این صدمه با پول جبران نمی شود.
  4. کارگران قوی، وظیفه شناس و دلسوز باشند و کار را در کمترین زمان با بهترین کیفیت انجام دهند.
  5. گاهی جابه جایی وسایل منزل از شهری به شهر دیگر است. در این صورت انتخاب راننده برای جابه جایی اثاث نیز مهم است. راننده باید با دقت رانندگی کند و خسته و خواب آلوده نباشد .

 

بسته بندی وسایل منزل

 

 کارگر حمل اثاثیه منزل چه نکاتی را باید رعایت کند؟

1. کارگر حمل اثاثیه منزل باید منعطف باشد. کارگر حرفه ای انعطاف پذیر است و در هر محیطی می تواند کار خود را به بهترین شکل انجام می دهد.

16. کارگر حمل اثاثیه منزل باید وقت شناس باشد. منظم بودن در این کار بسیار مهم است. به عنوان مثال اگر کارگر حمل اثاثیه منزل ساعت 9 قرار کاری دارد بهتر است طوری برنامه بچیند تا 5 تا 10 دقیقه زودتر به قرار خود برسد (این کار ذهنیت مثبت در ذهن کارفرما ایجاد می کند).

18. کارگر حمل اثاثیه منزل باید قابل اعتماد و مطیع باشدو اعتماد کارفرما را جلب نماید. هم چنین باید به دستورات کارفرما گوش دهد و کار را طبق خواسته ایشان انجام دهد.

20. کارگر حمل اثاثیه منزل می تواند از کارفرما راهنمایی بخواهد. کارفرما به محیط آشنا است و شاید بتواند راه بهتری را برای حمل اثاثیه منزل به کارگر پیشنهاد دهد. پس بهتر است که کارگر حمل اثاثیه منزل راهنمایی هایی را از کارفرما بخواهد تا کارها طبق خواسته ایشان انجام شود.

22. کارگر حمل اثاثیه منزل باید تیم گرا باشد و از کار تیمی هراس نداشته باشد. کار تیمی باعث می شود کار ها با کیفیت بهتر و سرعت بالاتری پیش برود. طبق همین نکته کارگر های حمل اثاثیه منزل می توانند اثاثیه را تقسیم بندی کند تا هم خودشان کمتر خسته شوند و هم بتوانند کار را با سرعت و کیفیت بالا پیش ببرند.

 

کمک گرفتن از کارگر حمل اثاثیه منزل در جابجایی چه مزیت هایی دارد؟

  • زمانی که بسته بندی لوازم منزل را به افراد حرفه ای می سپارید بخش زیادی از استرس شما را کاهش خواهد داد. چرا که آنها تجربه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را دارند و بهتر می دانند که چطور بچینند تا آسیبی به آنها ورد نشود. کارگر بسته بندی می تواند زمان و انرژی بسیاری برای شما ذخیره کند و در نتیجه شما می توانید به کارهای مهم تری رسیدگی کنید. مثل نگه داری از بچه ها یا انجام کارهای اداری. این کار در کنار کمک به استرس فکری، شما را از استرس و فشار فیزیکی رها می سازد و نیازی نیست برای جا به جایی وسایل سنگین دست به کار شوید، در نتیجه سلامت خود را حفظ می کنید و از کمر درد و گرفتگی عضلات در امان خواهید ماند.

 

  • اگر که برای انجام امور بسته بندی از کارگران حرفه ای کمک بگیرید در زمان خود صرفه جویی می کنید. چرا که در حالت عادی بسته بندی تمامی اثاثیه منزل ممکن است هفته ها به طول انجامد. در صورتی که کارگران بسته بندی حرفه ای و ماهر می توانند این کار را در یک یا چند روز نسبت به میزان اثاثیه شما انجام دهند. در مواقعی که زمان کم است بزرگترین دغدغه بسته بندی درست اثاثیه می باشد. اگر که زمان زیادی ندارید و باید هر چه زودتر اقدام به اسباب کشی کنید پیشنهاد می کنیم تا از خدمات باربری آتی بار استفاده نمایید. تا با اطمینان کامل و بدون نگرانی برای آسیب دیدن اسباب و وسایلتان این کار را به کارگران حرفه ای در زمینه حمل اثاثیه اتوبار تهران آتی بار بسپارید.

 

  •  بدون شک استخدام کارگر بسته بندی ماهر، بهتر از بسته بندی اثاثیه توسط خودتان می باشد. به خاطر داشته باشید که کارگران بسته بندی حرفه ای آموزش دیده هستند و دارای تجربه بیشتری از شما در این زمینه می باشند و می دانند هر جسم با مشخصات ظاهری متفاوت و حساسیت متفاوت را چگونه بسته بندی کنند تا به آن آسیبی وارد نشود.

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 

  •  اگر که از کارگران حرفه ای در زمینه بسته بندی لوازم منزل و جابجایی آن کمک بگیرید دیگر نیازی به تهیه تجهیزات حرفه ای بسته بندی از جمله، کارتن اسباب کشی، نایلون حبابدار، استرج، فوم و غیره ندارید. چرا که کارگران بسته بندی به همراه خود با کیفیت ترین تجهیزات و وسایل را می آورند تا اثاثیه شما را به بهترین نحو بسته بندی و امنیت را به حداکثر و آسیب را به حداقل برسانند.

 

  • کارگران حمل اثاثیه با با توجه به آموزش هایی گذرانده اند نسبت به انجام اموری مانند بسته بندی ظروف شکستنی، بسته بندی اجاق گاز، جابجایی پیانو و یخچال ساید و… تسلط کامل دارند و می توانید با اطمینان کامل وظیفه جابجایی و حمل بار را به آنها بسپارید.

 

حمل اثاثیه منزل نیازمند تخصص به خود می باشد و کارگر حمل اثاثیه منزل دارای این تخصص است. باربری تهران آتی بار آماده ارائه خدماتی از قبیل کارگر باربری ، کارگر جابجایی لوازم منزل ، کارگر اسباب کشی و کارگر جهت جابجایی است. برای دریافت مشاوره رایگان و یا رزرو باربری از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *