هزینه اسباب کشی در تهران

روزانه بیش از صد اسباب کشی در تهران انجام می شود و خانواده های بسیاری به منزل جدید نقل مکان می کنند. عوامل بسیاری روی هزینه اسباب کشی در تهران تاثیر گذارند و نرخ ثابت و مشخصی برای اسباب کشی وجود ندارد. چرا که شرایط و زمان اسباب کشی بسیار متفاوت است. در ادامه به بررسی برخی از این عوامل تایرگذارمی گردازیم.

 

چه عواملی روی هزینه اسباب کشی در تهران تاثیرگذارند؟

زمان اسباب کشی: انتخاب روز و ساعت اسباب کشی در محاسبه هزینه ها تاثیر گذار است. به این صورت که در روزهای تعطیل و آخر هفته ها نسبت به سایر روز های هفته و در فصل تابستان نسبت به سایر فصول هزینه بیشتری باید بپردازید. بنابراین سعی کنید تا بهترین زمان برای اسباب کشی انتخاب کنید و در هزینه ها صرفه جویی کنید.

مدت زمان اسباب کشی: هر چقدر که طولانی تر باشد هزینه آن افزایش خواهد یافت. شرکتهای باربری به طور متوسط زمانی حدود 3 ساعت را برای یک اسباب کشی در نظر میگیرند و تعرفه را بر پایه 3 ساعت اعلام می کنند.

حجم بار و اثاثیه: حجم بار و اثاثیه به طور مستقیم روز هزینه اسباب کشی تاثیرگذار نیست. اما واضح است که جا به جای وسایل حجیم و بزرگ نیاز به صرف انرژی و زمان بیشتری دارد. مانند حمل گاوصندوق و میز بیلیارد و یخچال ساید بای ساید، حمل پیانو هزینه جدگانه ای خواهد داشت.

header-

بسته بندی صحیح و اصولی: در صورتی که بسته بندی لوازم منزل را از باربری ها بخواهید. باید برای تجهیزات و لوازم مخصوص بسته بندی و خدمات بسته بندی هزینه جداگانه ای بپردازید. در چنین حالتی بسته به حجم بار و لوازم مصرف شده قیمت اسباب کشی را افزایش پیدا می کند.

شرایط خاص اسباب کشی: در برخی از اسباب کشی ها شرایط خاصی حاکم است . به طور مثال راهروهای بسیار باریک، فاصله ماشین باربری تا محل بارگیری و تخلیه به علت شرایط خیابان و کوچه – باریک بودن کوچه و … که می تواند باعث فاصله افتادن میان ماشین باربری تا منزل شما شود قطعا در تعیین قیمت باربری موثر است.

طبقه به طبقه: طبیعی است که هزینه اسباب کشی از طبقات پایین به پایین هزینه کمتری نسبت به طبقات بالایی داشته باشد. چرا که زمان کمتری برای اسباب کشی صرف می شود.

فراموش نکنید که حمل بار و اثاثیه در اسباب کشی را می توانید با خیال راحت از اتوبار تهران آتی بخواهید تا هکماران ما شما را راهنمایی کنند و خدماتی را که مورد نظرتان هست را برای شما رزرو نمایند.

22021853 –  44032527  – 88773806

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *