سوالات متداول

در این بخش سعی کرده ایم به تمامی سوالات شما در زمینه باربری و حمل و نقل و اسباب کشی پاسخ بدهیم و اگر سوال شما در لیست زیر وجود نداشت لطفا با تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

باربری در اصل به شرکت هایی گفته می شود که وظیفه اصلی آنها جابه جایی کالا اعم از اسباب منزل , اداره ,… از راه های زمینی ,هوایی و دریایی می باشد.اتوبارها نیز از زیر مجموعه های شرکت های باربری هستند که وظایفی همانند باربری دارند با این تفاوت که حمل و نقل را فقط از راه زمینی انجام می دهند.

خطراتی از جمله آسیب دیدن کالا حین بارگیری در کامیون , واژگون شدن وسیله حامل کالا ,آتش سوزی ,غرق شدن کالا حین بارگیری در انتقال از راه دریایی.

بله-بیمه کالا از جمله خدماتی است که از ضرر رسیدن به مشتریان هنگامی که کالا در حین حمل و نقل آسیب می بیند و یااز بین می رود جلوگیری می کند.

خیر-علاوه بر حمل و نقل درون شهری و تحت پوشش قرار دادن اکثر مناطق تهران , جابه جایی کالا به صورت برون شهری نیز انجام می شود و امکان انتقال بار به تمام نقاط ایران وجود دارد.

از اصطلاح اتوبار برای شرکت هایی که فقط در زمینه حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل و محل کار با بسته بندی های متفاوت فعالیت دارند استفاده می شود .
به سایر شرکت هایی که توانایی جا به جا کردن هر نوع باری را داشته باشند باربری گفته می شود.

1-خدمات تخصصی بسته بندی
2-اسباب کشی برنامه ریزی شده و منظم
3-حمل بار به سراسر استان تهران و شهرستان ها به صورت شبانه روزی
4-حمل و نقل وسایل اداری و صنعتی
5-ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب، حمل لباس و همچنین کارتن های محکم جهت بسته بندی سایر وسایل
6-بیمه ی کالا
7-انجام مشاوره جهت انتخاب بهترین سرویس

بله –ما بصورت ۲۴ ساعته مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیزمان هستیم.

بهترین زمان برای حمل اثاثیه منزل ساعات ابتدایی روز می باشد و همچنین بعد از ظهر تا پیش از غروب آفتاب زیرا بار ترافیکی در این ساعت ها کم است.

این ماشین ها معمولا دارای اتاق کانتین چادری یا فلزی می باشند و ظرفیت این کامیونت ها 6 تن است این یعنی مجاز به حمل 2/5 تن بار هستند که با وزن ماشین مجموعا 6تن محاسبه می شود.
این کامیونت ها دارای زیر بندی و فنر بندی نرم و قابل انعطافی هستند ;تا کالای شما به سلامت به مقصد برسد.داشتن پتو و تسمه برای بارگیری از خصوصیات دیگر این ماشین ها می باشد.

بیمه وارداتی،بیمه صادراتی،بیمه ترانزیت و بیمه داخلی.

بله –تمامی هزینه ها مطابق با تعرفه های درج شده محاسبه می شود.

بله برای بسته بندی طبق جدول تعرفه بسته بندی هزینه جداگانه محاسبه می گردد.

باربری ما به تمام نقاط کشور سرویس ارائه می دهد.

خیر ، بارنامه به همراه مبلغ قید شده به شما تحویل داده میشود و شما فقط همان مبلع را پرداخت خواهید کرد .

بله شما می توانید برای درخواست کارگر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

بله – از 45 روز قبل از جابجایی ، امکان رزرو وجود دارد ولی روز قبل از جابجایی حتما جهت حتمی شدن قرار باید تماس گرفته شود.

ما با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از اصول درست چیدمان و تضمین هرگونه شکستگی حین جابجایی ، تلاش میکنیم تا نگرانی شما را به آرامش تبدیل کنیم.

بله باربری ما برای بعمل اوردن کیفیت هر چه بهتر ارائه خدمات به شما سرویس نیسان بار و وانت بار را برای شما فراهم نموده است.

هزینه حمل بار با توجه به مسافت و حجم لوازم مشتریان متفاوت است.

خیر. باربری حوزه گسترده‌ای دارد. یکی از خدماتی که شرکت‌های حمل و نقل ارائه می‌دهند جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

شرکت‌های حمل و نقل معمولا در کنار فعالیت باربری خودشان به ارائه خدمات دیگری نیز می‌پردازند. خدماتی مانند بسته بندی کالا، نظافت منزل و اثاثیه و نگهداری لوازم مشتری در انبار از آن جمله‌اند.

اگر شرکت، کارگران خود را بیمه کند در هنگام بروز حادثه می‌تواند خسارت وارد شده را تا حدودی جبران کند. اگر خسارت وارد شده در اثر کوتاهی مشتری باشد پرداخت هزینه‌ها بر عهده او خواهد بود.

این موضوع به عوامل زیادی بستگی دارد. ممکن است مشتری مسیر را اشتباه اعلام کرده باشد یا احتمال دارد از مسیری که ترافیک سنگینی دارد آدرس دهی کرده باشد. در این صورت هزینه‌های دیرکرد بر عهده اوست. در مواردی که شرکت مقصر باشد بایستی از هزینه‌های کلی حمل و نقل مبلغی را کم کند.

طبق قرارداد باربری شرکت‌ها متعهد می‌شوند که از کلیه لوازم مشتریان در طول مدت حمل و نقل محافظت کنند و اگر قرارداد نقض شود و حقوق مشتری پایمال شود مشتری می‌تواند از طریق مراجع قانونی پیگیری کند.

شرکت‌ها معمولا هزینه جداگانه‌ای را به ازای هر ساعت کار اضافی در نظر می‌گیرند. می‌توانید با شرکت مورد نظر خود تماس بگیرید و از لیست هزینه‌های شرکت مطلع شوید.

بله. شرکت‌های باربری وظیفه دارند کارکنان خود را بیمه کنند.

از آنجایی که نمی‌توان حادثه را پیش‌بینی کرد و ممکن است اتفاقات ناگواری در طول مسیر برای کارگران و یا ماشین آنها پیش آید بهتر است شرکت‌های باربری کلیه خودروهای خود را بیمه کنند.

شما می‌توانید در صورت مشاهده هر گونه تخلف به اتحادیه صنف باربری و حمل و نقل مراجعه کنید و از طریق قانون عملکرد شرکت‌های متخلف را دنبال کنید.

بنا به نیاز مشتریان و میزان بارهایی که حمل می کنند، این تعداد ممکن است متغیر باشد.

قیمت و دستمزد کارگران برای باربری و اسباب کشی شما زیر نظر اتحادیه می باشد ، در حین رزرو این قیمت برای شما اعلام می شود.