حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی

نحوه حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید به دلیل قیمت بالای آن، به هنگام اسباب کشی از اهمیت زیادی برخوردار است، یخچال ساید بای ساید به خاطر وزن بسیار سنگینی که دارد باعث سخت شدن کار حمل و جابجایی آن به خصوص در راه پله ها می شود و ممکن است با کوچکترین ضربه به یخچال خرابی آن را در پی داشته باشد. برخورد آن به دیوارها و یا درب باعث خش دار شدن، رنگ پریدگی و فرو رفتگی درب و بدنه یخچال می شود و ظاهر آن را خراب می کند. بنابراین این کار نیاز به دقت، ذکاوت و فراست بسیار بالایی دارد.

بنا بر دلایلی که گفته شد، خیلی بهتر است که برای جابجایی یخچال ساید بای ساید از کارگران حمل اثاثیه منزل که آموزش لازم را دیده اند و از تجربه کافی برخوردارند استفاده شود. اکنون مراحل حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید را به ترتیب برای شما همراهان عزیز اتوبار تهران آتی بار توضیح خواهیم داد:

قبل از جابجایی بایستی یخچال را خالی کنید و داخل آن را از هر موادی که باعث کثیفی آن شده است تمیز کنید؛ زیرا یخچال بعد از جابجایی نباید تا 24 ساعت روشن شود و اگر در زمانی که خاموش است داخل آن کثیف باشد، یخچال بوی نامطبوعی می گیرد. بهتر است 5 ساعت قبل از اینکه یخچال را بخواهیم جابجا کنیم آن را از برق بکشید.

بیشتر بخوانید: آموزش تمیز کردن یخچال ساید بای ساید

برای اطمینان بیشتر از در بسته بندی یخچال ها می توانید از ابزاری مثل پتو، مقوا و نایلون های حبابدار استفاده کنید. در صورت لزوم می توانید از وسایل مخصوص بسته بندی لوازم منزل که باربری ها می فروشند استفاده کنید. کارگران اسباب کشی باربری تهران آتی بار این وسایل را در اختیار شما قرار می دهند و خدمات باربری در زمینه بسته بندی و حمل بار را مطابق اصول و با رعایت نکات ایمنی برای شما انجام می دهند.

بسته بندی صحیح یخچال

ترفند هایی برای حمل یخچال ساید بای ساید

  • یکی از این ترفندها باز کردن درب های یخچال می باشد. خیلی از راه پله ها و درب ها عرض کمی دارند و جابجایی و رد شدن یخچال از آنها ممکن نیست که با باز شدن درب یخچال می توان راحت جابجایی را انجام داد. در یخچال های ساید بای ساید با توجه به فوت آن ها، عمق آنها نیز افزایش پیدا می کند که درعمق های بالا باز کردن درب آنها خیلی واجب تر است. دلیل دیگر برای باز کردن درب های ساید بای ساید باعث کاهش وزن یخچال است.

حمل ساید بای ساید

  • باز کردن و بسته بندی درب ها نیاز به متخصص دارد و بهتر است کسی که این کار را آموزش دیده است و فنی کار است انجام دهد که از آسیب های احتمالی جلوگیری کند و بعد از گذاشتن یخچال در محل جدید درب ها را وصل کند.

جابجایی ساید بای ساید

  • یخچال را بایستی به صورت ایستاده انتقال دهید؛ خواباندن و کج کردن یخچال باعث می شود که روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز وارد شود.

حمل یخچال در اسباب کشی

  • برای حمل و نقل یخچال ساید بای ساید بهتر است که از چرخ حمل بار استفاده کنید. چرخ حمل بار موجب آسان تر و روان تر شدن حرکت خواهد شد و امکان جابه جایی ایستاده آن را ممکن خواهد ساخت.

جابجایی یخچال در اثاث کشی

  • کارگران اسباب کشی باید با چرخ و وسایل مخصوص حمل بار، یخچال را به داخل ماشین های حمل اثاثیه انتقال دهند و سپس اطراف یخچال را پتو و مقوا یا نایلون های حبابدار به طور کامل بپوشانند تا از زخمی شدن آن جلوگیری شود.

 

در آخر باید گفت که حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید کار سخت و مشکلی است که بهتر است آن را متخصصین این کار انجام دهند تا از خطرها و آسیب دیدگی هایی که ممکن است پیش بیاید جلوگیری شود. ما در شرکت حمل و نقل آتی بار با چندین سال سابقه در عرضه حمل و نقل وسایل منزل این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهیم که خدمات اسباب و اثاثیه شما را بدون کوچکترین آسیب دیدگی و با کمترین هزینه انجام دهیم و خدمت رسان شما باشیم.

اتوبار آتی بار

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *