بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل را می توان اصلی ترین و مهمترین بخش اسباب کشی در نظر گرفت. چرا که با رعایت اصول حرفه ای و بسته بندی ایمن و مناسب تا حد بسیار زیادی می توان از آسیب دیدگی های احتمالی جلوگیری کرد و زمینه را برای یک اسباب کشی بی دردسر فراهم کرد. در این مقاله قصد داریم تا ترفند هایی را در مورد بسته بندی و جابجایی صحیح وسایل منزل در اختیارتان قرار دهیم.

یکی از ساده ترین روش ها استفاده از خدماتی است که در سال های اخیر توسط باربری های معتبر ارائه می شود. انجام امور بسته بندی لوازم منزل توسط کارگران دوره دیده به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی نسبت به تهیه وسایل موردنیاز به بسته بندی و زمانبر بودن جمع کردن اسباب و اثاثیه، این امور را از باربری ها بخواهید تا با به همراه داشتن لوازم بسته بندی نظیر کارتن اسباب کشی، استرچ رپ، بابل رپ،سلفون مخصوص بسته بندی، چسب و… شما را در انجام این بخش از کارها یاری کنند.

 

برای استفاده از خدمات مربوط به بسته بندی اثاثیه می توانید با باربری تهران آتی بار تماس بگیرید. تلفن: 02122021853

 

اما در صورتی که قصد دارید خودتان امور مربوط به اسباب کشی را انجام دهید برای شما چند پیشنهاد داریم:

1. پیش از شروع به کار بهترین زمان را برای اسباب کشی انتخاب کنید. یک تقویم بردارید و روزهایی که از نظر شرایط کاری برای شما مناسب است را انتخاب کنید. با باربری هایی که مورد اطمینان شما هست تماس بگیرید و در مورد زمان باربری و وسایلی که قرار است جابجا شوند،نوع ماشین باربری و تعداد کارگرانی که برای حمل بار نیاز است مشاوره بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

2. وسایل مخصوص بسته بندی را از باربری ها و یا فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

3. اگر افرادی برای کمک کردن در کنار خود دارید، هر فرد را مسئول بسته بندی لوازم یک قسمت از خانه کنید. اما در صورتیکه باید به تنهایی اسباب را جمع آوری کنید بهتر تا زمانی که بسته بندی اسباب یک اتاق یا بخشی از خانه تمام نشده است به سراغ جای دیگری نروید تا دچار شلوغی و سردرگمی نشوید.

4. دور ریختن و یه فروش رساندن وسایلی که به آنها نیاز ندارید باعث می شود تا لوازم مفید و مورد نیاز را بسته بندی کنید و در زمان و هزینه های مربوط به باربری نیز صرفه جویی شود.

5. همزمان با بسته بندی وسایل روی کارتن ها نام محتویات کارتن و محل قرار گیری وسایل آن را یادداشت کنید و یا با برچسب روی آن بچسبانید. این کار باعث می شود تا کارگران حمل اثاثیه، کارتن های هر بخش ر در جای تعیین شده قرار دهند و در نتیجه بتوانید چینش وسایل در منزل جدید را راحت تر انجام دهید.

6. هم در منزل قدیمی و هم در منزل جدید وسایل بزرگ و جاگیر نظیر مبلمان و بوفه را در گوشه ها قرار دهید تت از بهم ریختگی محیط خانه جلوگیری شود. این کار در نظم بخشیدن به منزل و زودتر مرتب شدن آن کمک بزرگی می کند.

7. پس از ورود به خانه جدید وسایل مربوط به کمد ها و کابینت ها را در جای خود قرار دهید و تا حد امکان فضای منزل را خلوت کنید و سپس وسایل هر بخش را در جای خود قرار دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *