باربری ارزان یا مقرون به صرفه؟

زمانی که قصد اسباب کشی به خانه و یا اداره جدید را داریم و یا می خواهیم برای جابجایی لوازم سنگین و حساس از باربری ها کمک بگیریم، معمولا به دنبال پرداخت هزینه کم و استفاده از کیفیت مطلوب خدماتی که باربری ها ارائه می کنند هستیم. بسیاری از افراد این تعریف را برای باربری ارزان استفاده می کنند و به دنبال پیدا کردن باربری ارزان هستند تا با صرف حداقل هزینه کار خود را به انجام برسانند. در صورتی که باربری های ارزان قیمت ممکن است کیفیت خوبی انجام ندهد و به خاطر هزینه کمی که برای جذب مشتری در نظر گرفته است، از وسایل باربری با کیفیت پایین، ماشین های باربری کهنه و… استفاده کنند.

 

باربری ارزان چگونه است؟

باربری های ارزان به دلیل سود بسیار کمی که برای خود در نظر می گیرند تا قیمت پایه را کاهش دهند، از ارزان ترین امکانات برای حمل بار استفاده می کنند. در واقع چنین باربری هایی که کار حمل بار را به عهده گرفتند، کیفیت را فدای قیمت می کنند. و مشتریان را با هر اتفاقی رها می کنند. اغلب این باربری ها از کارگران موقتی و کم تجربه استفاده می کنند تا هزینه کمتری را به آنان پرداخت کنند. این روش نه تنها باعث آسیب به وسایل می شود بلکه خطر کم شدن وسایل را نیز افزایش می دهد! جالب است بدانید که بسیاری از این باربری ها پرداخت بیمه باربری را در خدمات خود قرار نداده اند. بیمه نشدن وسایل در روز باربری باعث می شود که در صورت آسیب دیدن وسایل و لوازم نتوانیم از باربری خسارت بگیریم. حتی ممکن است مجوز و دفتر کار هم نداشته باشند!

وسوسه بودن هزینه باربری های ارزان ممکن است خسارات بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. به این صورت که شما سعی می کنید با استفاده از یک باربری ارزان پول کمتری هزینه کنید، اما بعد از حمل اثاثیه متوجه این موضوع می شوید که در نهایت باید برای جای گزینی یا تعمیر مبلمان خراب شده هزینه کنید. حتی ممکن است مجبور شوید برای آسیب هایی که به خانه قدیمی یا جدیدتان شده است خسارت بدهید.

 

درباره باربری ارزان بیشتر بخوانید:

 

چرا باربری مقرون به صرفه را انتخاب کنیم؟

باربری های مقرون به صرفه آن دسته از باربری هایی هستند جلب رضایت و اعتماد مشتریان را هدف خود قرار داده اند. برای این کار ضمن در نظر گرفتن قیمت های مناسب خدمات با کیفیتی را ارائه می کنند. بنابراین با استخدام کارمندان و پرسنل حرفه ای و صرف زمان و هزینه برای آموزش آنها و استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات بسته بندی، زمینه را برای انجام یک اسباب کشی لذت بخش را برای مشتریان ایجاد می کنند.

ما در اتوبار تهران آتی بار همواره به افرادی که برای استفاده از خدمات باربری با ما در تماس هستند توصیه می کنیم که به جای باربری های ارزان، امور خود را از باربری های معتبر و مقرون به صرفه بخواهند. چرا که باربری های معتبر با توجه به تجربه و احساس تعهدی که نسبت به مشتریان خود دارند همواره سعی در راضی نگه داشتن مشتریان خود و تبدیل آنها به مشتریان دائمی دارند. همین امر باعث می شود که ضمن در نظر گرفتن قیمت های مناسب برای سرویس های خود، در خدمت رسانی نیز مسئولیت پذیری، حسن خلق، استفاده از ابزار و ماشین های تجهیز شده و سالم و از همه مهم تر رعایت اصول ایمنی در جابجایی ها را نیز در برنامه کاری خود قرار دهند.

هدف ما در این باربری نیز ایجاد حس خوب رضایت در مشتریانمان است و با استفاده از پرسنل و کارگران اسباب کشی که دوره دیده و با تجربه هستند سعی داریم تا خدمات خود را ارائه کنیم. از جمله این خدمات عبارتند از:

جهت رزرو باربری از باربری تهران آتی بار می توانید از طریق شماره های ۲۲۰۲۱۸۵۳ – ۸۸۷۷۳۸۰۶ – ۴۴۳۶۰۱۴۶ با ما در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *