آموزش نکات مهم برای جابجایی میز کنفرانس در ادارات

حمل و جابجایی میز کنفرانس در اداره ها یکی از مسائل چالش برانگیز به شمار می آید چراکه میزهای کنفرانس نه تنها سنگین و بزرگ، بلکه شکننده هستند. اکثر میزهای کنفرانس در دفتر دارای یک شیشه یا گرانیت هستند که نیازمند مراقبت های ویژه ای به هنگام جابجایی هستند تا دچار شکستگی و خسارت نشوند. علاوه بر این پایه میز های پیشرفته کنفرانس ساخته شده از چوب یا فلز بسیار رایج است که بسیار سنگین می باشد و این وزن زیاد آن هم باید منتقل شود. بنابراین هر گونه اقدام به هنگام خرید و جابجایی میزهای کنفرانس نیازمند رعایت اصول و نکات مهم است تا به کمک آن بتوانیم جابجایی های لازم را انجام دهیم.

 

نحوه ی جابجایی میز کنفرانس

روش های مختلفی را برای جابجایی و حمل میز کنفرانس ارائه می می شود. پیش از هر توضیحی به شما پیشنهاد می کنیم تا از شرکتهای باربری معتبر نزدیک به محل زندگیتان بخواهید تا اقدامات مربوط به جابجایی و چینش میز کنفرانس را در دفتر کار شما انجام دهند. این کار باعث می شود تا بدون هیچ استرس و نگرانی ناشی از خسارت دیدن لوازمتان آنها را جابجا کنید.

اما در صورتی که قصد دارید خودتان اقدام به این کار بکنید نیاز است تا به توصیه های ما در باربری تهران آتی بار عمل نمایید. از آنجایی که میزهای کنفرانس بسیار گران قیمت بسیار نیز شکنده هستند و باید مراقبت‌های زیادی از آن کنید برای آماده سازی آنها جهت جابجایی و انتقال آن به دفتر کار جدید بهتر است که تا حد امکان قطعات آن را از هم جدا کنید آنها را توسط وسایلی مانند: پلاستیک حباب دار، کاغذ بسته بندی، حوله و لباس های بافتنی و انواع پتو بسته بندی کنید.

 

نکات مهم جهت جابجایی میز کنفانس

1. نیروی کمکی به تعداد کافی در دسترس داشته باشید چراکه یک میز بزرگ شیشه ای بسیار سنگین است و یک میز بزرگ گرانیت حتی سنگین تر از میز های شیشه ای است و یک لغزش کوچک در هنگام اسباب کشی میز کنفرانس و تحت فشار وزن بیش از حد سنگین بار ممکن است منجر به وارد شدن خسارت به رویه میز و یا سایر قطعات آن شود. و حتی مهم تر از آن اگر که تعداد همراهان شما برای این جابجایی کمتر از حد نیاز باشد ممکن ست موجب وارد شدن آسیب های جسمی به شما و همراهانتان شود. بنابر این به این نکته بسیار توجه کنید و اگر نیروی کمکی شما کم است از همکاران ما در اتوبار تهران آتی بار کمک بگیرید.

 

2. توصیه می کنیم که حتما از پتو برای بسته بندی میز کنفرانس در اسباب کشی استفاده نمایید زیرا آنها در عین حفاظت بالا برای استفاده نیز آسان می باشند. مهم نیست که جابجایی به یک اداره دیگر یا در یک مکان دیگر در یک اتاق جدید باشد، باید میز کنفرانس را به خوبی برای جابجایی بسته بندی و آماده کنید و قطعات قابل جداسازی را باز کنید و جداگانه بسته بندی کنید. در صورتی که دفترچه راهنما دارد آن را مطالعه کنید تا بتوانید به راحتی آن را انتقال دهید داخل دفترچه راهنما نیز به شما آموزش خواهد دارد که چطور قطعات میز را از هم جدا کنید و سپس آن‌ها را مونتاژ کنید.

 

3. برای عبور میز از یک درگاه یا در اطراف یک گوشه می توانید برای محافظت از لبه های میز از پتو برای پوشش دادن میز استفاده کنید. اگر رویه میز از پایه جدا می شود. پد های پوشاننده یا پتوها را روی سطح رویه میز قرار دهید و آن را کاملا بپوشانید. سپس روی آن را با سلفون بسته بندی بپوشانید و محکم کنید. برای این کار می توانید از ریسمان یا طناب یا چسب پهن استفاده کنید. به این ترتیب کار شما آسان تر خواهد بود زیرا قطعه های مختلف میز معمولا از مواد مختلف ساخته می شوند، به این معنی که آنها به راه های مختلف حفاظتی نیاز دارند، به جز اینکه حمل اثاثیه بسیار ساده تر خواهد بود اگر بتوانید میز را سبک تر کنید.

 

4. هیچ وقت یک میز کنفرانس سنگین را روی زمین نکشید یا هل ندهید! اگر میز به اتاق دیگری می رود یا خیلی بزرگ است، و شما به اندازه کافی برای حرکت دادن همه پایه ها در یک زمان نیرو ندارید، باید قطعات میز را جدا کنید و دوباره آن را در محل جدید سر جای خود قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که تمام  قطعات جدا شده را در کیسه های پلاستیکی ذخیره کنید تا در هنگام نصب از آنها استفاده نمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *